BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

STOVYKLAVIETĖ/CAMPING

Kviečiame pailsėti, įsikurti puikiai įrengtoje stovyklavietėje su lauko pavėsinėmis, pavėsine su židiniu, kepsninėmis, vieta palapinėms, pirtimi ir kubilu ant upės kranto, vaikų žaidimų, futbolo ir tinklinio aikštelėmis. Turime tris atskiras stovyklavietes, kur kiekviena priklauso tik vienai grupei.  Į Stovyklavietės nuomos paslaugas įskaičiuota: pavėsinė, lauko kepsninė, laužavietė, vieta palapinėms, vieta automobiliui, naudojimasis lauko tualetais, prausyklomis, vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, futbolo aikštė. Malkas/ anglis prašome turėti savo.

 

Stovyklavietė patogi tuo, kad turistams nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus, jūs atvyksite pas mus į sodybą, saugiai paliksite automobilius, o mes jus nuvešime auštyn upe. Vakare atplauksite ir įsikursite stovyklavietėje su palapinėmis. Kitą dieną išplauksite tolyn ir mes jus parsivešime iš finišo vietos.

Nauja pramoga, kabančios medyje palapinės. Palapinėje galima miegoti dviems. 

Kviečiame švęsti gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius, išleistuves, giminių susitikimus, rengti seminarus, konferencijas  gamtoje,  puikioje lauko pavėsinėje, kurioje telpa iki 50 žmonių. Stovyklavietės prie upės puikiai tinka organizuoti poilsines vaikų ar jaunimo stovyklas, sporto stovyklas, specialias, temines stovyklas. Teikiame pilną ir dalinį maitinimą. Organizuojame apžvalgines ekskursijas po Anykščių kraštą.

 

REZERVAVIMAS

 NUOTRAUKOS

Stovyklaviete_front_gallery_img