APIE MUS

Sodybos nuoma  Kaimo turizmo sodyba Žalioji stotelė įsikūrė 2010 metais ant Šventosios upės kranto Anykščių rajone.  Sodyba pritaikyta poilsiui, pramogoms, įvairioms šventėms – draugų, kolektyvo susitikimams, gimtadieniui, krikštynoms, renginių organizavimui, seminarams, Naujų Metų sutikimui. Sodybos nuoma dviems, šeimai, didesnėms atskiroms grupėms, visos sodybos nuoma. Iš viso 50 miegamųjų vietų. 

Baidarių nuoma. Aukštaitijos kraštą puošia ilgiausia Lietuvos upė- Šventoji. Turistų ypač  pamėgta baidarių trasa. Pas mus organizuojamas plaukimas baidarėmis Šventosios upe ir jos intakais Jara, bei Vyžuona  ir kitais. Po plaukimo kviečiame jus įsikurti su palapinėmis arba į jaukią sodybą, kur jūsų lauks erdvūs miegamieji, kubilas, pirtis, lauko pavėsinės, kepsninės, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės. Šventosios upė  rami plaukti su vaikais, smagi plaukimui didelėms grupėms. Yra vietos kur išlipti krantuose. Baidarės naujos, patogios. Vyžuona ir Jara tinka, kam patinka ekstremalus plaukimas, jos yra vidutinio sunkumo, nes stipriai vingiuotos, sraunios, su medžių užvartų kliūtimis. Puikiai tinka mergvakariams ir bernvakariams, įmonių išvykoms.

Stovyklavietė. Norintiems pabūti visiškoje gamtos apsuptyje paruoštos 4 atskiros stovykalvietės su pavėsinėmis, įrengtos kepsninės, laužavietės. Ant upės kranto Jūs sušildys pirtis ir kubilas.  Turistams patogu, nes nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus. Vakare atplauksite ir įsikursite su palapinėmis, kitą dieną po plaukimo  parvešime iš finišo vietos.

Pažintinės kelionės. Keliaudami kartu su jumis atradome daug nuostabių vietų šalia esančiose apylinkėse. Kokie gražūs ir didingi mūsų miškai, apipinti legendomis ir mitais, su nuostabiais piliakalniais, apsupti upėmis ir ežerais. Kokie nuostabūs mūsų laukai besidriekiantys tarp kaimo trobų ir ūkininkų ūkių. Kokia nuostabi ir švari mūsų gamta, dar tokia savita ir laukinė. Mūsų sodybos teritorija taip pat pažymėta  istoriniais objektais – seno malūno ir užtvankos liekanos, išlikę seno  tilto tvirtinimo akmenys, kuriuo, pasak legendų, jojo pats Napaleonas. Čia galimos fotosesijos.

Keliaujame pėsčiomis dieną, kelias, keliaujam miškais su nakvyne, ilsėdamiesi palapinėse. Plaukiame baidarėmis. Važiuojame dviračiais. Organizuojamos pažintinės kelionės grupėms, edukaciniai ir pramoginiai renginiai įmonėms, prisidedame prie Jūsų šeimyninių švenčių planavimo.

Sodyba Žalioji stotelė laukia Jūsų atvykstant, pasistengsime išpildyti Jūsų norus ir lūkesčius. Linkime gero poilsio! Iki pasimatymo!

Rezervuokite poilsio ir pramogų paslaugas užpildydami žemiau esančią REZERVACIJOS FORMĄ arba teiraukitės telefonu, kontaktus rasite skiltyje KONTAKTAI.

Apie-mus
Apie-mus-1