APIE MUS

Kaimo turizmo sodyba  Žalioji stotelė įsikūrė 2012 metais ant Šventosios upės kranto Anykščių rajone. Paslaugų kompleksą sudaro:

Sodyba  pritaikyta poilsiui, pramogoms, įvairioms šventėms, draugų, kolektyvo susitikimams, gimtadieniams, krikštynoms, renginių organizavimui, seminarams. Nanelių nuoma dviems, šeimai. Teritorijoje lauko pavėsinės, kepsninės, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės, kubilas, pirtis.

Baidarių nuoma. Aukštaitijos kraštą puošia ilgiausia Lietuvos upė- Šventoji. Turistų ypač  pamėgta baidarių trasa. Pas mus organizuojamas plaukimas baidarėmis Šventosios upe ir jos intakais Jara, bei Vyžuona  ir kitais. Šventosios upė  rami, tinkama plaukti su vaikais, taip pat smagi plaukimui didelėms grupėms. Yra vietos kur išlipti krantuose. Vyžuona ir Jara sudomins tuos, kam patinka ekstremalus plaukimas, tai vidutinio sunkumo, vingiuotos, sraunios, su medžių užvartų kliūtimis upytės.

Stovyklavietė. Norintiems pabūti visiškoje gamtos apsuptyje siūlome 4 atskiros stovykalvietes su pavėsinėmis, įrengtos kepsninės, laužavietės. Ant upės kranto jus sušildys pirtis ir kubilas.  Turistams patogu, nes nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus. Vakare atplauksite ir įsikursite su palapinėmis, kitą dieną po plaukimo  parvešime iš finišo vietos.

Pėsčiųjų žygiai. Keliaudami kartu su jumis atradome daug nuostabių vietų šalia esančiose apylinkėse. Kokie gražūs ir didingi mūsų miškai, apipinti legendomis ir mitais, su nuostabiais piliakalniais, apsupti upėmis ir ežerais. Kokie nuostabūs mūsų laukai besidriekiantys tarp kaimo trobų ir ūkininkų ūkių. Kokia nuostabi ir švari mūsų gamta, dar tokia savita ir laukinė. Mūsų sodybos teritorija taip pat pažymėta  istoriniais objektais – seno malūno ir užtvankos liekanos, išlikę seno  tilto tvirtinimo akmenys, kuriuo, pasak legendų, jojo pats Napaleonas. Čia galimos fotosesijos.

Keliaujame pėsčiomis dieną, kelias, keliaujam miškais su nakvyne, ilsėdamiesi palapinėse. Plaukiame baidarėmis. Važiuojame dviračiais. Organizuojame pažintines keliones grupėms, edukacinius ir pramoginius renginius įmonėms, prisidedame prie Jūsų šeimyninių švenčių planavimo.

Sodyba Žalioji stotelė laukia Jūsų atvykstant, pasistengsime išpildyti Jūsų norus ir lūkesčius. Linkime gero poilsio! Iki pasimatymo!

DĖMESIO! Rezervacijos forma laikinai neveikia. Prašau rezervuotis telefonu 861484134 arba El laišku: kilciausk@gmail.com

Rezervuokite poilsio ir pramogų paslaugas užpildydami žemiau esančią REZERVACIJOS FORMĄ arba teiraukitės telefonu, kontaktus rasite skiltyje KONTAKTAI. .