APIE MUS

Vaizdingą Aukštaitijos kraštą puošia ilgiausia Lietuvos upė – Šventoji. Turistų ypač pamėgta baidarių trasa. Kviečiame plaukti Šventąja ir jos intakais – Jara, bei Vyžuona. Jūsų patogumui mes esame įsikūrę ant Šventosios upės kranto. Turime jaukią 44 miegamų vietų sodybą, tinkančią poilsiui, pramogoms, įvairioms šventėms, seminarams. Turime namelį DVIEMS, šeimai.  Siūlome pasikaitinti pirtyje ar kubile, yra vaikų žaidimų, krepšinio, tinklinio, bei futbolo aikštelės, lauko pavėsinės, kepsninės. Norintiems pabūti gamtos apsuptyje, siūlome atskiras stovyklavietes palapinėms su pavėsinėmis.

Mūsų turistinė stovykla kviečia jus pailsėti, įsikurti su palapinėmis. Čia rasite 3 atskiras stovyklavietes su lauko pavėsinėmis, pavėsinėmis su židiniu, kepsninėmis, laužavietėmis,  pirtimi, vaikų žaidimų, tinklinio aikštelėmis, futbolo aikšte, kubilu. Turistinės stovyklos lankytojams siūlomei šsinuomoti baidares. Stovyklavietė patogi tuo, kad turistams nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus, jūs atvyksite pas mus į turistinę stovyklą, paliksite automobilius, o mes jus nuvešime aukštyn upe. Vakare atplauksite ir įsikursite stovyklavietėje su palapinėmis.  Po plaukimo parsivešime iš finišo vietos.

Siūlome sodybos nuomą poilsiui, įvairioms šeimos, draugų, kolektyvo šventėms, seminarams su miegamaisiais, pokylių sale, mini virtuvėmis, visais patogumais. Sodyboje yra keturi pastatai  su terasomis, lauko pavėsinėmis, kepsninėmis. Turime  didelę lauko pavėsinę 50-čiai žmonių įvairioms šventėms, seminarams, konferencijoms, susitikimams. Yra galimybė užsisakyti maistą už papildomą mokestį. Žiemos sezonu nuomojame 12 vietų sodybą, 4-vietį namelį ir kviečiame švęsti Naujųjų Metų sutikimą.

Mažą namelį galima išsinuomoti ir dviems. Prie mažo namuko yra nedidelė džiakuzi.

Laukiame Jūsų atvykstant ir stengsimės išpildyti visus Jūsų norus, bei lūkesčius. Linkime gero poilsio!

Apie-mus
Apie-mus-1