APIE MUS

Vaizdingą Aukštaitijos kraštą puošia ilgiausia Lietuvos upė – Šventoji. Turistų ypač pamėgta baidarių, kanojų ir plaustų trasa. Kviečiame plaukti Šventąja ir jos intakais – Jara, bei Vyžuona. Jūsų patogumui mes esame įsikūrę ant Šventosios upės kranto. Turime jaukią sodybą, tinkančią poilsiui, pramogoms, įvairioms šventėms, seminarams. Turime namelius DVIEMS, šeimoms. Siūlome pasikaitinti pirtyje ar kubile, yra vaikų žaidimų, krepšinio, tinklinio, bei futbolo aikštelės, lauko pavėsinės, kepsninės. Norintiems pabūti gamtos apsuptyje, siūlome atskiras stovyklavietes palapinėms su pavėsinėmis.

Mūsų turistinė stovykla kviečia jus pailsėti, įsikurti puikiai įrengtoje stovyklavietėje su lauko pavėsinėmis, pavėsinėmis su židiniu, kepsninėmis, laužavietėmis, vieta palapinėms, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio aikštelėmis, futbolo aikšte, kubilu. Turistinės stovyklos lankytojams siūlome išsinuomoti  baidares.

Stovyklavietė patogi tuo, kad turistams nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus, jūs atvyksite pas mus į turistinę stovyklą, paliksite automobilius, o mes jus nuvešime aukštyn upe. Vakare atplauksite ir įsikursite stovyklavietėje su palapinėmis. Kitą dieną išplauksite tolyn ir mes jus parsivešime iš finišo vietos.

Siūlome sodybos nuomą ant Šventosios upės kranto poilsiui, įvairioms šventėms, seminarams su miegamaisiais, pokylių sale, mini virtuvė, visais patogumais. Sodyboje yra du pastatai, 20-čiai ir 16-kai  žmonių su terasomis, lauko kepsninėmis, lauko pavėsinėmis, vaikų žaidimų aikštelėmis. Turime  didelę lauko pavėsinę 50-čiai žmonių įvairioms šventėms, seminarams, konferencijoms, susitikimams. Yra galimybė užsisakyti maistą už papildomą mokestį. Žiemos sezonu nuomojame 18 vietų sodybą ir kviečiame švęsti Naujųjų Metų sutikimą.

Taip pat galima išsinuomoti namelį dviems.

Laukiame Jūsų atvykstant ir stengsimės išpildyti visus Jūsų norus, bei lūkesčius. Linkime gero poilsio!

 

Apie-mus
Apie-mus-1