BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

MARŠRUTAI/ ROUTES

BAIDARIŲ REZERVAVIMAS ir BAIDARIŲ NUOMA  aprašymai pateikti žemiau, paspauskite ir pasirinkite

 

Vyžuona ir Jara – Šventosios intakai.  Šios upės vingiuotos, gausu išvirtusių medžių, tačiau kliūtys įveikiamos, krantu baidarių neštis nereikia. Šiais maršrutais plaukiant pradžioje plaukiama intakais, po to įplaukiama į Šventosios upę. Tai maršrutas mėgstantiems iššūkius! Po plaukimo visada turite galimybę pasinaudoti stovyklavietės ir sodybos nuomos paslaugomis.

 

BAIDARIŲ NUOMA REZERVAVIMAS