BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

NAUJIENOS

Atsinaujinome

12 vietų namuko kubilą uždengė daili stoginė-terasa

Taip mūsų svečiai žiūri sporto rungtynes:

KVIEČIAME pasinaudoti mūsų partnerių paslaugomis- burgerių kontora


2024 06 15

……………………………………………………………………………………………………………………

KVIEČIAME pasinaudoti mūsų partnerių paslaugomis- jodinėjimas su žirgais.


……………………………………………………………………………………………………….

 KABANČIOS MEDYJE PALAPINĖS- dviems.

……………………………………………………………………………………………………………………………..

2022-02-10

……………………………………………………………………..

Sodyba pritaikyta šeimos, giminių, kolektyvo poilsiui ir šventėms, renginiams ir seminarams. Namelis dviems.  Prie kiekvieno  namo yra lauko pavėsinės. Visada  turite galimybę pasikaitinti rusiškoje pirtyje, atsipalaiduoti kubile ar prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, futbolą, krepšinį, pažvejoti, yra vaikų žaidimų aikštelės, batutas. Pusryčiai ir  maitinimas pagal išankstinį užsakymą.  Plaukimas baidarėmis Šventosios, Vyžuonos, Jaros upėmis.

Pirmas namas dviejų aukštų –  1a. erdvi svetainė su židiniu, virtuvėlė, didelė pirtis, priešpirtis, WC, dušai, terasa.  2a. trys miegamieji, 2 WC. Viso 12 vietų.

Antras namas dviejų aukštų – Miegamieji per abu aukštus, virtuvė 1a . Antrame aukšte trys kambariai, WC, pirmame – du šeimyniniai apartamentai, su atskira svetaine, virtuvėle, wc, dušu.  Terasa, lauko pavėsinė, vaikų žaidimų aikštelė. Viso 18 vietų.

Trečias namas dviejų aukštų – miegamieji , dušas, tualetas antrame aukšte, pirmame virtuvė. Yra balkonas, terasa. Viso 10 vietų

Ketvirtas vieno aukšto šeimyninis  namelis. Namelis dviems, keturiems, šešiems. Miegamasis, svetainė su virtuve, WC, dušo patalpa, terasa. Viso 6 vietos. 

REZERVUOTI

2021-06-01

……………………………………………………………………..

Organizuojame pažintines keliones po Anykščių kraštą, arbatos magijos edukacijas, atpalaiduojančius pasivaikščiojimus po mišką.

2021-05-01

.….……….……….……….…………………….…………………….

Tėveliai supažindinkite vaikučius su kaimu. Vaikystė gamtoje su drugeliais ir žiogais, baidarėje su antimis ir gervėmis, ant supynių ar batuto, ilgam liks vaikų atmintyje. REZERVUOTI

2020-06-01     

……………………………………………………………………..

Kainos 

Nakvynė 2 asmenims   –   70-90 €

Nakvynė  4 asmenims   – 100-120 €

Nakvynė 6 asmenims    – 130-150 €

Nakvynė 12 asmenų- 310€

Nakvynė 18 asmenų- 440€

Nakvynė dviems + kubilas  – 150€

Nakvynė keturiems + kubilas  – 200€

Pirtis, kubilas, nakvynė 12 žmonių- 450€

Sodybos teritorija labai tinkama fotosesijoms. Tai vieta mėgstantiems gamtą, upės vaizdą, laukus ir pievas. Yra istorinių paminklų-  seno malūno ir užtvankos liekanos, seno tilto, kuriuo kažkada prajojo pats Napoleonas, likučiai. Dėl fotosesijų teirautis telefonu

2020-05-01

……………………………………………………………………..

Pirtelė ant upės kranto. Mūsų paslaugų kompleksą papildė naujas statinys! Pirtelė su priešpirčiu, terasa. Tilps iki 10 žmonių.  Kaina 80 Eur.

2017-12-15


Siūloma nauja paslauga– gido paslaugos su istoriniais pasakojimais apie Šventosios upę ir jos krantus. Įspūdžius aprašantis straipsnis.

Baidarių sezonas prasidėjo. Kviečiame registruotis plaukimui!

2017-05-01


Baidarių nuoma Aukštaitijoje, Anykščių raj., Šventosios upe ir jos intakais Jara ir Vyžuona! Stovykalvietės nuoma, sodybos nuoma, kubilas, pirtis.

2016-06-10


Teikiamos maitinimo paslaugos, pagal išankstinius užsakymus. Pusryčiai, pietūs, šventinė vakarienė.

2016-06-01


Sodyba „Žalioji stotelė”- geriausiai tvarkoma Anykščių rajono kaimo turizmo sodybų teritorija 2014m.

Anykščių meras Sigutis Obelevičius

2014-11-28


Interneto svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. 

2014-04-01

AKIMIRKOS

baidaremis Vyzuonos upe

Image 1 of 24