BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

kainas

SODYBOS NUOMA/HOMESTEAD

Atvykimo laikas/ nuo 15val. / Arrival from 15:00 p.m.

Išvykimo laikas: iki 12val./ Leaving at 12:00 p.m.  

Poilsis sodyboje ant Šventosios upės kranto. Pirtis, kubilas.

Sodyba- poilsiui ir šventėms. Miegamieji kambariai, pokylių salė,  mini virtuvės, visi patogumai, patalynė, indai, lauko pavėsinės, kepsninės, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės, batutas. Pirtis, kubilas. Pusryčiai, maitinimas pagal išankstinį užsakymą.  

Liepos- rugpjūčio mėn savaitgaliais sodybos maži nameliai nuomojami ne mažiau kaip dviems nakvynėms.

Pirmas namas, vasarnamis, 2 aukštų – 1a. virtuvė, terasa. 2a. du miegamieji, dušas, WC, balkonas. Viso 10 vietų. 

Antras namas 2 aukštų – Miegamieji per abu aukštus, virtuvė 1a . dušai, WC, terasa. Viso 18 vietų.

Trečias namas 2 aukštų – 1a. erdvi svetainė su židiniu, virtuvėlė, didelė pirtis, priešpirtis, WC, dušai, terasa.  2a. trys miegamieji. Viso 12 vietų. 

Ketvirtas vieno aukšto šeimyninis namelis. Namelis dviems, keturiems. Miegamasis, svetainė su virtuve, WC, dušo patalpa, terasa.  kainos

Prie kiekvieno  namo yra didelės lauko pavėsinė įvairioms draugų, giminių šventėms, įmonių renginiams, seminarams 50-čiai žmonių. Visada turite galimybę pasikaitinti rusiškoje pirtyje, atsipalaiduoti kubile ar prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, futbolą, krepšinį, pažvejoti.

Už papildomą mokestį yra galimybė užsisakyti maistą. Meniu derinamas pagal Jūsų pageidavimus su maitinimo įmone.

Dėl gyvūnų atsivežimo, derinkite su šeimininkais. Savavališkai atsivežus augintinį imamas 30€ mokestis. 

Mums labai svarbus kiekvienas svečias ir jo ramybė sodyboje, todėl klausytis muzikos ir garsiai kalbėti galima tik patalpų viduje. 

REZERVAVIMAS

NUOTRAUKOS

sodyba15