BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

SODYBOS NUOMA/HOMESTEAD

Atvykimo laikas/ nuo 15val. / Arrival from 15:00 p.m.

Išvykimo laikas: iki 12val./ Leaving to 12:00 p.m.  

Poilsis sodyboje ant Šventosios upės kranto. Pirtis, kubilas.

Sodyba- poilsiui ir šventėms. Miegamieji kambariai, pokylių salė,  mini virtuvės, visi patogumai, patalynė, indai, lauko pavėsinės, kepsninės, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės, batutas. Pirtis, kubilas. Pusryčiai, maitinimas pagal išankstinį užsakymą.  Visos sodybos kaina 900€.

Pirmas namas 2 aukštų – 1a. virtuvė, terasa. 2a. du miegamieji, dušas,  tualetas, balkonas. Viso 12 vietų. Kaina 180€.

Antras namas 2 aukštų – Miegamieji per abu aukštus, virtuvė 1a . dušai, tualetai, terasa. Viso 20 vietų. Kaina 320€.

Trečias namas 2 aukštų – 1a. erdvi svetainė su židiniu, virtuvėlė, didelė pirtis, priešpirtis, WC, dušai, terasa.  2a. trys miegamieji. Viso 16 vietų. Kaina 280€.

Ketvirtas vieno aukšto šeimyninis  namelis. Namelis dviems, keturiems, maksimaliai šešiems.   Miegamasis, svetainė su virtuve, WC, dušo patalpa, terasa. Viso 6 vietos. Kaina 120 €. Kaina dviems 50€. Kaina keturiems 80€. 

Prie kiekvieno  namo yra didelės lauko pavėsinė įvairioms draugų, giminių šventėms, įmonių renginiams, seminarams 50-čiai žmonių. Visada turite galimybę pasikaitinti rusiškoje pirtyje, atsipalaiduoti kubile ar prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, futbolą, krepšinį, pažvejoti.

Už papildomą mokestį yra galimybė užsisakyti maistą. Meniu derinamas pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl gyvūnų atsivežimo, derinkite su šeimininkais. Savavališkai atsivežus augintinį imamas 30€ mokestis. 

Mums labai svarbus kiekvienas svečias ir jo ramybė sodyboje, todėl klausytis muzikos ir garsiai kalbėti galima tik patalpų viduje. 

REZERVAVIMAS

NUOTRAUKOS

sodyba15