BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

BAIDARIŲ NUOMA

BAIDARIŲ REZERVAVIMAS ir MARŠRUTAI pateikti žemiau, paspauskite ir pasirinkite

 

Dvivietės Vista baidarės

Dvivietėje baidarėje gali plaukti 2 suaugę ir vaikas iki 7 metų pristatomoje papildomoje kėdutėje. Jūsų patogumui yra ir vienvietės baidarės.

Parplaukę galėsite įsikurti sodyboje arba stovyklavietėje su palapinėmis, kur yra pirtis, kubilas, tinlinio, krepšinio, futlolo, vaikų žaidimų aikštelės.

 

BAIDARIŲ TRANSPORTAVIMAS

Veždami baidares pavešime ir Jus, o mašinas galėsite palikti mūsų stovyklavietėje. 

REZERVUOTI

MARŠRUTAI REZERVAVIMAS

BAIDARĖS

baidariu nuoma Šventosios upe

Image 2 of 5