BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

MARŠRUTAI

BAIDARIŲ REZERVAVIMAS ir BAIDARIŲ NUOMA  aprašymai pateikti žemiau, paspauskite ir pasirinkite

 

Vyžuona ir Jara yra Šventosios intakai.  Šios upės vingiuotos, gausu išvirtusių medžių, tačiau kliūtys įveikiamos, krantu baidarių neštis nereikia. Šiais maršrutais plaukiant pradžioje plaukiama intakais, po to įplaukiama į Šventosios upę ir atplaukiama iki sodybos. Čia turite galimybę įsikurti tvarkingai ir patogiai įrengtose stovyklavietėse su lauko pavėsinėmis ar pernakvoti sodyboje.

Vyžuona ir Jara yra sraunesnės upės, todėl jomis patiks pramogauti baidarėmis tiems, kurie mėgsta greitus manevrus ir iššūkius.

Mūsų sodyba ir stovyklavietė maršrutuose pavadinimu Žalioji.

 

BAIDARIŲ NUOMA REZERVAVIMAS