BAIDARIŲ NUOMA

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtais Aukštaitijos krašto upių maršrutais. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

SODYBOS NUOMA

Poilsis ar šventė sodyboje su pirtimis ir kubilu ant upės kranto. Galėsite atsipalaiduoti prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, pažvejoti. Yra galimybė užsisakyti maistą.

STOVYKLAVIETĖ

Kviečiame pailsėti, įrengtose stovyklavietėse palapinėse su lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, židiniu, kubilu, pirtimi ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio ar futbolo aikštelėmis. Talpname iki 100 žmonių.

PAŽINTINĖS KELIONĖS

Pramoga ir sportas gryname ore, išsivaduojantis nuo rutinos. Lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus, mažina psichologinę įtampą ir pasąmonėje susikaupusią agresiją.

SODYBOS NUOMA/HOMESTEAD

Atvykimo laikas/ nuo 15val. / Arrival from 15:00 p.m.
Išvykimo laikas: iki 12val./ Leaving to 12: p.m.

 

Poilsis sodyboje su pirtimi ant Šventosios upės kranto.

Sodyba- poilsiui ir šventėms su miegamaisiais, pokylių sale, mini virtuve, visi patogumai, patalynė, indai, lauko kepsninės, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės. Pusryčiai, maitinimas pagal išankstinį užsakymą.

Pagrindinis namas –  1a. svetainė su židiniu, virtuvėlė, didelė pirtis, priešpirtis, tualetas, dušai, terasa.

2a. Trys miegamieji 16-kai žmonių.

Papildomas namas nakvynei –  2a. namas 20-čiai žmonių. Terasa, virtuvėlė, dušas, tualetas.

Prie kiekvieno namo yra didelės lauko pavėsinė įvairioms draugų, giminių šventėms, seminarams 50-čiai žmonių. Turėsite galimybę pasikaitinti rusiškoje pirtyje, atsipalaiduoti kubile ar prie jaukaus židinio, pažaisti tinklinį, futbolą, krepšinį, pažvejoti.

Maži nameliai šeimoms, namukai dviems asmenims.

 

Už papildomą mokestį yra galimybė užsisakyti maistą. Meniu derinamas pagal Jūsų pageidavimus.
REZERVAVIMAS

NUOTRAUKOS

sodyba15